Náš tým

 

Uvodni fotka Martin Podlesak

Martin Podlešák

Hráčská kariéra:

Draft 2001, 2.kolo #45 Phoenix Coyotes

Lethbridge Hurricanes (WHL)

Springfield Falcons (AHL)

Sparta Praha (CZE)

České Budějovice (CZE)

Hradec Králové (CZE)

David Švagrovský – skauting

Hráčská kariéra:

Draft 2003,4.kolo #131 Colorado Avalanche 

Seattle Thunderbirds (WHL)

Lowell Lock Monsters (AHL)

Sparta Praha (CZE)

Berounští Medvědi (CZE 1)

Hradec Králové (CZE 1)

Hráčský agent registrovaný u ČSLH.

S hokejem začínal v HC Mělník, následně přestoupil do HC Sparta Praha, kde prošel všemi žákovskými kategoriemi. Prošel si kanadsko-americkou WHL. V roce 2001 byl v draftu NHL vybraný týmem Phoenix Coyotes celkově na 45.místě, kde podepsal nováčkovský kontrakt. Po několika závažných zraněních se vrátil zpět do mateřského klubu HC Sparta Praha, se kterým vyhrál v roce 2007 mistrovský titul. Martin je ženatý, s manželkou Blankou vychovávají dvě dcery. 
V roce 2011 byl zakladatelem hokejové agentury, která se zabývá zastupování hokejových hráčů. V průběhu posledních sezon, se do profesionálního hokeje pod jeho vedením dostalo na 30 mladých hokejistů. Martina hlavní pracovní náplň spočívá ve vyjednávání hráčských smluv na území Evropy, sledování výkonnosti klientů, komunikace s kluby a rodiči. Následné vytyčení cílů, kterých chce hráč docílit.

Hlavní skaut

Pražský rodák,odchovanec pražské Slavie Praha ,prošel všemi juniorskými reprezentačními výběry. Strávil dvě sezóny v juniorské WHL, poté prošel draftem  NHL kde si ho pojistil ve 4.kole Colorado Avalanche , následně strávil tři roky v záložních týmech. Po návratu zpět do Čech, strávil sezonu ve Spartě Praha, sezónu v Kometě Brno, tři sezony v Berouně, Hradci Králové a Litoměřicích. David žije s dlouholetou přítelkyní Katkou a spolu vychovávají dvě dcery a syna. 

Po ukončení hokejové kariéry se stal hlavním skautem agentury Martina Podlešáka, kde má na starost výběr mladých hráčů, komunikaci s nimi a jejich rodiči. 

Severní Amerika

Daniel Milstein